• Öğrenci Taşımacılığı

     

  • Personel Taşımacılığı

  • Turizm Taşımacılığı

     

  • Filo Kiralama

     

Kalite ve Denetim

DENETİM

Şirketimiz bünyesinde bağımsız olarak çalışan “Denetim” departmanı vardır.

Denetim departmanı hizmet verdiğimiz projelerimizdeki her bir noktayı müşterilerimizin gözüyle denetlemek ve hizmet kalitesini daha da yükselterek hataları en aza indirgemek için çalışmalarını sürdürmektedir.
Bütün bu denetim faaliyetlerimiz müşterilerimizin bilgisi dahilinde yapılmaktadır.

KANUN ve YÖNETMELİKLERE UYGUNLUK

Personel taşımacılığında en önemli hususlardan biride mevzuattan ve idari düzenlemelerden kaynaklanan şart ve yükümlülüklere uymaktır. Kanun ve Yönetmeliklerde ki güncel değişiklikleri üyesi olduğumuz İSTAB ve sektörel yayın kuruluşlarıaracılığı ile sürekli takip ederek gerekli güncellemeleri zamanında yapmak, çevre kirliliği ile iş sağlığı ve güvenliği risklerini azaltmak, ilgili yasal mevzuata, idari düzenlemelere uyarak gerekli tüm tedbirleri almakta ve sürücülerimizi bu değişiklikler ile ilgili bilgilendirmekteyiz.

ARAÇLARIMIZDA TEDARİKÇİLERİN/SÜRÜCÜLERİN BULUNDURULMASI ZORUNLU EVRAK ve AVADANLIKLAR ;

Yol belgesi, Araç muayene, Egzoz emisyonu, Trafik sigortası, Yolcu isim listesi, Güzergâh bildirim formu, Ehliyet, Periyodik araç bakımı, Özakgenç görev talimatları kitapçığı, Acil durum planı, Cep telefonu, Koltuk başlığı, Cam çekici, Ecza çantası ve boyunluk, Yangın söndürme tüpleri, Reflektör, Kriko, Bijon anahtarı, Stepne, Çekme halatı, Takoz, Kar zinciri

KULLANILAN SİSTEMLER

Elektronik Altyapı ve Maliyet–Bütçe Sistemleri
Operasyon Programı
Muhasebe Programı
Araç Takip Sistemleri
GPS Sistemi (Arvento)
OPET Yakıt Kart